09 Noiembrie 2018 - Anunț încheiat

Centrul Medical Fiziomed - Suceava angajează medici rezidenți, specialiști sau primari, pentru specialitățile: ortopedie, medicină internă, reumatologie , ginecologie, ORL , cardiologie, neurologie, oftalmologie, diabet și nutritie, pentru colaborare/angajare part-time sau normă întreagă, în contract cu CAS Suceava, dar și privat. 

În cadrul Centrului Medical Fiziomed vei găsi condiții moderne, aparatură performantă și actualitate în tot ceea ce ține de dotări. Noi iți oferim sprijinul de care ai nevoie că să iți desfășori activitatea.

Centrul Medical Fiziomed este într-o continuă dezvoltare, de aceea avem nevoie de medici implicați și dedicați, care să se alăture echipei noastre de specialiști. Descoperă echipa noastră medicală aici: https://fiziomedsv.ro/doctori

Hai să ne cunoaștem! 

Oferim un pachet salarial atractiv! 

Contactează-ne pentru a-ți prezenta oferta noastră.

Telefonul nostru de contact: 0742099683.